19.30 – 21.00 in het dorpshuis, voor alle Waskemeerders!
Bij deze is iedereen in het dorp van harte uitgenodigd voor de volgende bijeenkomst.
- De werkgroepen die er al zijn, praten je kort bij (wat ze willen, waarom, wat ze (gaan) doen & wat ze nodig hebben).
- Wonen-Bouwen: er zijn al een paar mensen, kom erbij en maak die werkgroep voor het dorp. Het vraagt natuurlijk tijd en inzet én het is één van de waardevolste dingen waar je je voor in kunt zetten: voor de jongere én de oudere generaties. Mooi als op deze dag een werkgroep vormt.
- Samen in gesprek: Hoe willen we de overlegstructuur in het dorp zo inrichten, dat we nog optimaler samenwerken voor het dorp en elkaar?
- En wat voor soort dorp wil Waskemeer zijn, welke kant willen we uit met elkaar, als dorp? We maken een begin met dit gesprek.
- Wanneer spreken we elkaar weer? Volgende datum plannen (na de zomervakantie).
- Nadien kan er nog verder gepraat worden met elkaar aan de tafels-met-ideeën. Zijn er andere plannen waar je je voor in wilt zetten? Wie weet vind je elkaar daar!
Ook als je niet in een werkgroepje kunt of wilt gaan zitten, is het heel waardevol als je komt. Met elkaar weten we meer en wordt het completer!
Net als de vorige keer staan er tafels met de verschillende thema’s en plannen. Je gaat zitten bij het plan wat je het belangrijkst vindt. Als je wilt kun je ook bij de andere plannen noteren wat je ideeën er over zijn – en/of wie je kent die daar misschien wel aan mee wil doen (met telefoonnummer/adres/emailadres).
Lees er meer over onder het kopje ‘Meer Samen’ hier op de website.
Je leest daar over de afgelopen bijeenkomsten, over de uitkomsten van de enquête – en vooral over de plannen waar al een aantal groepen mee bezig zijn.
Graag tot woensdag de 25e, vertel het verder!
